2013 Yılı Faaliyetleri

İhracatçı Birlikleri 6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nın Ödül Töreni
Ekonomi Bakanı Zafer ÇAĞLAYAN “6.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nın Ödül Törenindeydi.
Başbakanımız R.Tayyip ERDOĞAN İnovasyon Haftası’nda Bizimleydi.
Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizatörlüğü, İstanbul, Ege ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin katkısıyla bu yıl yedincisi düzenlenecek “Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması” TİM tarafından düzenlenen İnovasyon haftasındaydı.
Mobilya, Kağıt ve Ahşap Eşya İhracatçıları Ukrayna’ya STH Düzenledi
Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, TİM işbirliği ve Genel Sekreterliğimiz organizasyonunda ülkemiz ihraç ürünlerinin tanıtımı, ihracatçı firmalarımızın dış pazardaki paylarında artış sağlanması ve iki ülke iş çevreleri arasındaki işbirliği imkanlarını arttırabilmek amacıyla, 02-05 Ekim 2013 tarihleri arasında resmi ve özel sektör temsilcilerinden oluşan bir heyetle Ukrayna’nın Kiev şehrinde Ağaç Mamulleri ve Orman ürünleri sektörüne yönelik bir “Sektörel Ticaret Heyeti” programı gerçekleştirildi.
Sayın Ahmet Kahraman Bloomberg HT Sektör Meclisi Programındaydı
10 Ocak 2013 tarihinde Bloomberg TV’de yayınlanan “Sektör Meclisi” adlı canlı yayına TOBB Orman Sektör Meclisi Başkanı olarak Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet KAHRAMAN katılmıştır.
“Ormancılık Sektörünün Geleceği” Konulu Arama Konferansı
5-6 Ocak 2013 tarihleri arasında Abant/Bolu’da TOBB organizasyonunda düzenlenen Arama Konferansına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAHRAMAN başkanlık etmiştir.

ORTA ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ (OAİB)
Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat Çankaya-ANKARA/TÜRKİYE
Telefon : +90.312.447 27 40 • Fax: +90.312.446 96 05 • E-mail : info@turkishwood.org
facebook twitter instagram LinkedIn
Tüm üyelerimizin listesi için tıklayınız »
Web Tasarım: AdaNET