TEMMUZ 2011 Faaliyetleri
  • Orta Anadolu Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçıları Birliği Filipinler’in Manila kentinde 03 – 06 Ağustos 2011 tarihleri arasında düzenlenen “Wofex 2011” Fuarı’na ikinci kez Milli Katılım Organizasyonu ile katılmıştır.

    Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAHRAMAN’ın da iştirak ettiği söz konusu fuara OAİB Genel Sekreterliği’nden Genel Sekreter Özkan AYDIN ile Tanıtım, Fuar Organizasyon ve Yayın Şube Müdürü Tansel KÜNBİ ile Bilgi Sistemleri Şube Şefi Berna BİLGİN katılmıştır.
  • Devlet yardımları ve fuar teşviklerine ilişkin güncel durumun değerlendirilmesi amacıyla TİM Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın İbrahim ŞENEL ve tüm İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterleri, ilgili şube müdürleri ve Koordinatör Başkanlarının katılımları ile 04 Ağustos 2011 tarihinde Dış Ticaret Kompleksinde bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

    Söz konusu toplantıya Genel Sekreter Yrd. Esra ARPINAR ve Devlet Yardımları Şube Müdürü Nilgün ÇOLAK katılmıştır.
  • T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN’ın başkanlığında gerçekleştirilecek olan Güney Kore ve ABD’ye yönelik Ticaret Heyeti Organizasyonlarında gündeme getirilmesinde fayda görülen konular ve Bulgaristan Gümrük İdareleri Toplantılarında gündeme getirilecek hususlar TİM’e, Güney Kazakistan’a yönelik ihracat gerçekleştirmek isteyen firma listeleri ise T.C. Ekonomi Bakanlığı’na iletilmiştir.

ORTA ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ (OAİB)
Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat Çankaya-ANKARA/TÜRKİYE
Telefon : +90.312.447 27 40 • Fax: +90.312.446 96 05 • E-mail : info@turkishwood.org
facebook twitter instagram LinkedIn
Tüm üyelerimizin listesi için tıklayınız »
Web Tasarım: AdaNET